Jdi na obsah Jdi na menu
 


14.zápas 31.7.2009

1. 8. 2009

 

Reportáž z dnešního zápasu by klidně zabrala 10 listů formátu A4 a tak se pokusím vybrat jen největší chuťovky.

Sešlo se 12 borců...a Tonda, který si s sebou vzal kromě kopaček ještě 2 ibuprofeny a Ivanu. Jeho účast v zápase starých pánů se dá srovnat snad jen s příchodem Backhama do USA. Chtěl s ním hrát úplně každý a tak odehrál 1. poločas za starší a 2. za mladší. Zlé jazyky tvrdí, že se v 1. poločase rozchodil a ve 2. už i běhal.

Starší začali ve zdrcujícím tempu a do změny stran rozstříleli soupeře na mraky. Proto se objevil i požadavek na antidopingové testy. Na pozápasové konferenci už by stačil alkohol-tester. Jediný doping se tak podařilo prokázat Lumírovi, který přiznal, že si před zápasem dal dva kvasnicové piva, které mu viditelně zrychlily pohyb po hřišti a střevní pochody. A zřejmě mu ovlivnily i myšlenkové pochody, protože se tentokrát osprchoval už před zápasem.

Ale zpět na hřiště. Ve 2. poločase se hra srovnala a v závěru sahali mladší po remíze. Ale nedosáhli....tak dlouhé ruce zase nemají.

Bořík a Kamil dosáhli hattricků, což později stvrdili smečkami panáků. Jedno hejno koupil i Ivo, prý si předplácí hattrick pro příští zápas.....vysoké sebevědomí nebo vysoká hladina alkoholu v krvi?

Padlo i několik zajímavých gólů. Obzvlášť Kamilův blafák stojí za zaznamenání....chyběly mu jen brusle.

Laco se dostal dvakrát na zem v tak neobvyklé poloze, že to připomínalo něco mezi gymnastikou na míči a porodem kopačáku.

Na pozápasovou konferenci dorazila i Tondova Ivana. Prý přišla ověřit jeho zdravotní stav. Na poznámku, že když běhal po hřišti jako dorostenec, bude asi večer skvělá erotika odpověděl jednoznačně: ".....je snad středa?....."

 

Výsledek zápasu:  8:6 pro starší

 

Starší hráči: Nadkanský, Kaliský, Macura, Noga, Bogumský, Gábor, Václavek (1.poločas)

Mladší hráči: Sebera, Košč, Ďurkáč, Krůl, Burian, Kohan, Václavek (2. poločas)

 

Autor příspěvku: Ivo Sebera 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář