Jdi na obsah Jdi na menu
 


15. zápas 7.8.2009

11. 8. 2009

 

Doba dovolených ani krásné letní počasí nezabránilo jedné z nejvyšších účasti v letošní sezóně - na hřišti se sešel patnáctičlenný výkvět fotbalových pamětníků. Včetně nového hráče Radka Tomáše, u kterého jsme si museli nejdříve vyjasnit, co je jméno a co příjmení. Zpočátku hrál trochu zakřiknutě, ale po Tondových pokynech "neboj se toho" a "jdi do toho" předvedl sólo hodné Diaga Maradony zakončené gólovou nahrávkou. Jestli dokáže podobně reagovat i na pokyny v ložnici, je jeho manželka šťastná žena.

Starší měli skvělý vstup do utkání. Prokázali fotbalové zkušenosti, skvělý pohyb po hřišti, kvalitní koncovku.................. a početní převahu jednoho hráče a tak do poločasu vedli už 5:1.

Kovář se blýsknul hattrickem, Láďa po 2. gólu prohlásil, že na hattrick mu manželka nedala peníze a zasunul se do obrany. V průběhu další hry už předvedl jen nádherný parakotoul přes pravé rameno. Asi byl na vojně u výsadkářů.

Pepa si v bráně mladších spletl sporty a ukázkovám Haškovým "semaforem" sice vychytal gólovou střelu, následnou penaltu ale Kovář s jistotou proměnil.

O něco později si sporty zřejmě spletl i Zdeněk, když na polovině hřiště rukou zastavil gólový průnik mladších. Žolíky jsme ale zapomněli v hospodě a tak se nevylučovalo.

Po poločase přešel Kovář k mladším a skóre se začalo povážlivě srovnávat. Když už to vypadalo na první remízu v sezóně, zvýšili starší na 6:5. V závěru jen díky nesportovnímu zdržování uhájili chudý náskok. V posledních 5 minutách několikrát utekli s míčem až mezi pasoucí se Vráblovy kozy a kdyby jim to nebylo hloupé, možná by zaběhli až k hasičské zbrojnici.

Po zápase bylo Láďovi doporučováno, aby do příštího pátku potrénoval zpracování míče. Hned se nabídlo několik trenérů. Fakt je, že v době, kdy už Láďa uměl zpracovat míč i se zavřenýma očima, zpracovávali někteří z nabízejících se trenérů láhve se Sunarem.

Na pozápasové konferenci, po "zkapalnění" Mirkova hattricku a Radimova zápisného přišel se zajímavým nápadem Milan - aby od příště koupil po panáku ten, kdo hattrick NEDÁ......a hned udělal praktickou ukázku. Nápad však nebyl schválen s vysvětlením, že bychom se z pátečního fotbalu nejspíš vraceli až na sobotní oběd.

 

Výsledek zápasu:  6:5 pro starší

 

Starší hráči: Bužek, Nadkanský, Kaliský, Noga, Bogumský, Gábor, Nadažy, Kovařík (1.poločas)

Mladší hráči: Sebera, Košč, Ďurkáč, Václavek, Macura, Osvald, Tomáš, Kovařík (2. poločas)

 

Autor příspěvku: Ivo Sebera 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář