Jdi na obsah Jdi na menu
 


10. zápas 9.7.2010

10. 7. 2010

Jubilejní 10. zápas sezóny jsme odehráli při 33 stupních ve stínu, což udělalo radost především línějších hráčů, obviňovaným občas, že málo běhají a ani se nezapotí. Dneska se člověk zapotil i při procházce.

Nedorazil Jirka Pražan, takže se zápas obešel bez houslí. Situaci aspoň zachraňoval Petr, která přišel skoro o půl hodiny později - jako do houslí.

Opět se ukázalo, jak pružná máme pravidla. Po Salově gólu bylo na žádost starších takticky zrušeno pravidlo o neplatícím gólu z vlastní poloviny.

Hra měla navzdory počasí vysoké tempo a gólů přibávalo jako večer čárek na účtu. Mladší tentokrát ovládli hřiště a vyhráli 10:6 ještě před vypršením hrací doby.

Po dva hattricky vsítili Marcel a Ivo a to ještě mladší neproměnili spousty dalších šancí.

Pavel tvrdil, že nastřelil 5 tyček, Rosťa mu napočítal dvě, takže se dá říct, že Pavel Plachetka dnes nastřeli 2 až 5 tyček.

Těsně po zavěrečném hvizdu se na hřišti objevila Pavelkova manželka. Chtěla vidět svého chotě v akci, což se jí nepovedlo. To by musela přijít o půl hodiny dřív nebo později.

Na pozápasové konferenci nás čekalo několik překvapení

  • hospodský Martin asi sleduje průběh mistrovství světa a tak se rozhodnul omladit kolektiv. V útoku dnes nastoupila nová servírka Verča, jejíž přítomnost způsobila, že tah na bránu dnes předváděli i hráči, kteří se na hřišti nehnou z obrany

 

  • na konferenci se dostavil po vydařené operaci srdce i Pepa Ďurkáč s tvrzením, že mu nové kovové chlopně klepou víc, než ventily na jeho Felicii

 

  • historicky poprvé dnes nebyl na konferenci žádný kuřák. Julínek by z nás měl radost

 

 

V průběhu konference nás Pavel opakovaně upozornil, že jde zítra hrát tenis. Davis cup tím nemyslel, takže nás moc neoslnil...

  

Zpočátku nenápadná konference se tradičně zvrhla po narozeninových panácích Sala a hattrickových panácích Ivoše a Marcela.

 

Výsledek zápasu:    10:6  pro mladší

 

 Celkový stav:           5:3 pro mladší

Celkové skóre:      84:69 pro mladší

   

Soupiska starších:  Osvald, Bužek, Noga, Nadkanský, Salapátek, Macura

Soupiska mladších: Košč, Plachetka, Brak, Pekař, Sebera a jeden nejmenovaný borec nakonec

 

 

 

  Autor příspěvku: Ivo Sebera

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář