Jdi na obsah Jdi na menu
 


25. zápas 22.10.2010

24. 10. 2010

Před dvěmi týdny jsme zaznamenali rekord v účasti. Přišlo 16 borců. Dneska to vypadalo na další rekord – méně než 10 hráčů letos ještě nepřišlo. Dnes se dlouho zdálo, že budeme hrát 5 na 4. Ale těsně po zahájení dorazil Petr Nadkanský. Sice to nepřiznal, ale tohle je jediný způsob, jak se dostat do mužstva mladších a jemu se to povedlo. Jestli ale myslel, že díky tomu vyhraje pivo, šeredně se přepočítal.

 

Mladí zahráli jak manšaft Slovanu v pralesní lize a starším sekundovali jen v prvním pološase. Pak už to šlo rychle. Starším tam dneska spadlo, do čeho kopli. A když nechtělo spadnout, kopli si ho tam mladší sami. A hned několikrát. Výsledek 10:5 nebyl žádným překvapením.

 

Za zmínku stojí snad jen obranná hra Ládíka,  který už od Řepky okoukal úplně všechno. Jenda přes něho dneska ani jednou nepřešel. Buď ho chytil za dres, za rameno nebo kopnul. Zbývalo jen, aby ho kousnul a poplival. Většina z nás už to bere jako záblatský folklór, ale Jenda to dnes psychicky neunesl. Což už taky bereme jako folklór. Dneska ale byly asi erupce na slunci, protože opustil hřiště a  šel se krátce poradit se svým psychologem. Mezitím dali mladší gól a tak se vrátil na hřiště, načež gól dostali a byl konec zápasu. Tohle psychologovi nevyšlo.

 

Na pozápasovou konferenci dorazili marodi Pavelek, Salo a Rosťa. Když musíš, tak musíš.

 

Petr Gříbek celý zápas mrznul a tak si objednal horký čaj s rumem. Co si o tom myslel samozvaný trenér Jenda sice nebylo vyřčeno, ale dalo se mu to vyčíst z očí i bez znalosti černé magie.

 

Pepa Kaliský asi přehlídnul ceduli s nápisem „Zákaz konzumace doneseného jídla“ a tradičně vytáhnul z kapsy 3 čokolády, které zapíjel Kofolou. Nabízel sice ostatním, ale všichni víme, že 3 kousky jsou jeho běžná norma a chyběly by mu.

 

Láďa hodně rychle vypil první pivo. Vypadalo to, že se bojí, že do druhého nevydrží.

 

Nakonec jsme všichni konzumovali, jak se sluší a patří. V Sokolovně podali mladší výrazně lepší výkon, než na hřišti. I trenér byl spokojený.

 

Počasí se začíná postupně kazit a nám ještě zbývají 3 zápasy. Snad nebudeme muset shánět sněhule.

  

Výsledek zápasu:    10:5  pro starší

 Celkový stav:           12:11 pro mladší

Celkové skóre:      177:153 pro mladší

Soupiska starších:  Kaliský, Noga, Václavík, Ďurkáč, Dvorník

Soupiska mladších: Košč, Sebera, Ehrenberger, Nadkanský, Gříbek

 

Autor článku: Ivo Sebera

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář