Jdi na obsah Jdi na menu
 


27.zápas 5.11.2010

6. 11. 2010

 Předposlední zápas starých pánů přilákal na Slovan 13 hráčů. Ve skutečnosti běhalo po hřišti 12 borců, ale Petr Gříbek měl s sebou ještě slušnou opici. Byla to taková názorná ukázka, co ze slušného hráče udělá 10 piv požitých před zápasem. Záměr posílit mladší, se kterým dnes Péťa dorazil, neměl požadovaný efekt. Ale je to mladý kluk a chybami se člověk učí.

 

Celý zápas byl odehrán před objektivem kamery zraněného Rostě. O následnou filmovou reportáž je už teď tak velký zájem, že na projekci asi pronajmeme bohumínské kino a budeme prodávat lístky.

 

 

Opět se posouval věkový průměr směrem nahoru a tak dnes v dresu mladších nastoupil Ofo. Ten se ale, na rozdíl od Boříka v minulém týdnu, nezalekl nabídnuté šance a bez ostychu zavěsil do brány bývalých spoluhráčů dva banány.

 

Starší se po vzoru Sparty rozhodli, že se v samém závěru ještě pokusí zvrátit celkové vítězství mladších, a dali do hry duši, srdce i plíce. Někteří i jiné orgány. Veškeré snahy mladších o skórování brzdili už od startu a tak byl dneska Jenda často na zemi po nevybíravých zákrocích soupeřů. Vynikli hlavně Bořík a tradičně Láďa. Otrávený hrající trenér dokonce opakovaně vyhrožoval opuštěním hřiště.

 

Častěji než Jenda byl dnes na zemi jenom Petr Gříbek, z již dříve zmiňovaného důvodu nedodržení předzápasové životosprávy. Několikrát ho opakovaně fauloval koulející se míč.

 

Po dlouhé době byla odpískána penalta za úmyslnou ruku v bráně. Ofo nečekaně zavěsil. Vysloužil si pohrdavé pohledy bývalých spoluhráčů - starších.

 

Aby toho na Jendu nebylo málo, dorazil ho při vzájemné srážce před bránou spoluhráč Lumír. Ve snaze zabránit gólu do sebe narazili jak při rugby a příštích deset minut se těžce zvedali z trávníku. Ukázalo se, že Lumír má tvrdší rameno než Jenda hlavu. A to všichni víme, že Jendova hlava patří k nejtvrdším.

 

A tak nakonec starší zvítězili a před posledním zápasem snížili vedení mladších na jeden zápas.

 

Na pozápasovou konferenci dorazil i stále nedoléčený Pavelek. Po zkušenostech se ztrátou mobilu při jedné z konferencí si dnes vzal tašku jak na nákup v TESCU. Tu nikde nezapomene.

 

Následně nás šokoval ještě jednou, když si objednal kávu se smetanou. Servírka si nejprve myslela, že si z ní dělá srandu, ale nakonec, k překvapení svému i všech přísedících, udiveně sledovala Pavla, jak míchá kávu. Myslel to vážně.

 

Hejna slivoviček dnes na stůl pozvali: Ivo u příležitosti narozenin (22 let, ale podruhé); Petr za už vzpomínané porušení životosprávy a Bořík za hattrick.

 

Sezóna vrcholí a všichni doufáme, že nám počasí umožní odehrát poslední zápas.

 

Výsledek zápasu:    8:5  pro starší

 Celkový stav:           13:12 pro mladší

Celkové skóre:      188:165 pro mladší

Soupiska starších:  Noga, Václavík, Nadažy, Bužek, Bogumský, Dvorník

Soupiska mladších: Košč, Sebera, Osvald, Macura, Pražan, Gříbek

 

Autor článku: Ivo Sebera

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář