Jdi na obsah Jdi na menu
 


24. zápas 14.10.2011

15. 10. 2011

 

Počasí nám tentokrát jasně naznačilo, že se blíží zima. A staří páni pro změnu naznačili, že je jim to jedno. Dorazilo 11 borců. Předem se omluvili Mirek, oba Petrové, Milan a Bořík, kteří si doléčují zranění. Rosťa měl šichtu. Kde byli ostatní není známo. Bylo sice chladno, ale terén vynikající.

 

Lichý počet hráčů nahrál starším, kteří využili situace, vyhráli a přiblížili se v celkovém hodnocení na 3 body za mladší.

 

Zpočátku měl zápas rychlý průběh a starší snadno vedli 4:0. Mladší potom snížili na 4:2 a strany se měnily za stavu 5:2. Mladší pak ještě jednou zabrali a snížili na 5:4, ale starší se naposledy vzchopili a zvedli vedení na 9:5 a zdálo se, že je vymalováno. Do konce chybělo 10 minut. Teď se ale naposledy naštvali i mladší a snížili až na 9:8, jenže do konce chyběla necelá minuta. Už se sice nepodařilo nic změnit, ale aspoň měli staří chvilku nervy. Těsně po uplynutí času pak ještě korigoval Pepa na 10:8, ale gól mu byl z hattrickových důvodů uznán.

 

Padaly atraktivní góly: Mirek pálil z dálky a nenašel se nikdo kromě sítě, kdo by jeho střely zastavil. Celkem dal 4 góly. Jenda skóroval dvakrát, pokaždé zpoza brány odrazem od nohou starších do vlastní brány. Aby nebylo starším líto, i Marcel si zavěsil vlastence.

 

Celkem padly 4 hattricky (Mirek, Ofo, Marcel a Pepa Kaliský).

 

Také jsme byli svědky zákeřného faulu na Jendu. Faulujícím byl míč, který se mu zapletl pod nohy a brutálně Jendou plácnul na trávník. Je vidět, že staří páni nemají na hřišti soupeře jen mezi protihráči.

 

V průběhu hry došlo ke zranění Romana, který si v bráně před střelou soupeře rukou kryl vercajk v trenkách a odnesl to naraženým zápěstím. Možná by bylo lepší, kdyby dostal míčem přece jen na orgány, o kterých se už stejně nedá mluvit jako o rozmnožovacích.

 

Na konferenci se kromě hattricků zkapalňoval i Marcelův svátek, Pepův 1. gól v nových dresech na turnaji ve Studénce, a několik dalších štamprlat žádný důvod nepotřebovalo.

 

Překvapil Pepa Ďurkáč, který dnes slivovice odmítnul. Asi už mu z nich začínaly růst vlasy.

 

Asi půl hodiny byly u stolu ke slyšení rádoby zasvěcené komentáře z oblasti vinařství. To si tak můžeme dovolit u nás v Sokolovně. V Ostrožské Lhotě nikdo ani neceknul.

 

Marcel nepochopitelně požadoval omluvu trenéra za údajně nepravdivé informace o jeho snaze dát gól za každou cenu. Takovou odvahu měl naposledy Maradona a skončil na drogách. Jenda to přešel bez kázeňských trestů.

 

Marcel dnes vyhrožoval, že nepřijel autem a tak vypije hospodu. Když po deváté odcházel, nechal na stole nedopité pivo a panáka slivovice. Dobrou pověst starých pánů jsme tak museli zachraňovat já s Lumírem. Nutno říct, že jsme s tím neměli problém.

Výsledek zápasu:    10:8 pro starší

Celkový stav:           11:8 pro mladší

Celkové skóre:        155:125 pro mladší

 Soupiska starších:  Ďurkáč, Macura,Kaliský, Osvald, Pražan, Bakoš

Soupiska mladších: Košč, Sebera, Dworník, Pekař, Kaleta

 

 

  Zapisovatel: Ivo Sebera

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář